ШКІЛЬНЕ / ДОШКІЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ


Компанія «Їжак — кейтеринг» пропонує широкий асортимент готових продуктів харчування, гарячі і охолоджені страви, свіжі овочі, фрукти і соки. У нас є все для приготування повноцінних сніданків і обідів для дітей всіх вікових категорій. Наша компанія надає для замовлення різні варіанти меню (на даний момент їх налічується близько двадцяти). Для того щоб підібрати максимально збалансоване шкільне харчування для учнів, звертайтеся за консультацією до наших досвідчених фахівців.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Наші фахівці постійно стежать за появою нових технологій в сфері дитячого харчування та оперативно застосовують у виробництві найефективніші нововведення, пов’язані з дитячим харчуванням. У нас злагоджена команда кваліфікованих фахівців, новітні технології виробництва і демократичні ціни. Меню розробляється з урахуванням вікових категорій учнів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і якісне швидке обслуговування.

Вся продукція, яку виробляє та реалізує наша компанія — це свіжі, корисні та поживні страви. «Їжак — кейтеринг» не використовує в своєму виробництві консервантів, всі продукти харчування постачаються в максимально короткі терміни для збереження свіжості і корисних властивостей. Гарячі страви поставляються в спеціальних термобоксах. Весь процес виробництва продуктів харчування відбувається жорсткий контроль якості і відповідає всім сучасним вимогам виробництва.

З ОГЛЯДУ НА ВИМОГИ ДІЄТОЛОГІВ, БАТЬКІВ І САМИХ ДІТЕЙ, МИ ПРОПОНУЄМО КРАЩЕ ШКІЛЬНЕ І ДОШКОЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ.


дитячий кейтеринг в Києві | обіди для дитячих садків | кейтеринг для дитячого садка київ

Наші основні клієнти