ХАРЧУВАННЯ КІНОЗНІМАЛЬНИХ ГРУП


Знімальний майданчик — це абсолютно особливий механізм, в якому, як правило, місце для їдальні не передбачено. Творчий процес вимагає від усіх його учасників максимальної віддачі. Зйомки будь-якого фільму або передачі можуть тривати цілодобово, до досягнення ідеального результату, що вимотує людей і не залишає сил для готування.

Організація харчування на знімальному майданчику — це проблема для будь-якого творчого колективу, адже актори часто не можуть викроїти час навіть просто випити кави, не кажучи про приготування повноцінного сніданку або обіду. Ідеальним рішенням даного питання стане доставка готових обідів прямо до місця зйомки. Смачне і корисне меню включає в себе безліч страв з натуральних, свіжих продуктів. Створити якісний відеоматеріал на голодний шлунок навряд чи вийде, значно продуктивніше працювати, не відволікаючись на думки про їжу.

Компанія «Їжак Кейтеринг» доставить обіди на знімальний майданчик без запізнень, строго в обумовлений час. Величезний вибір різноманітних страв дозволить вибрати меню до душі:

  • легкі салати чудово підійдуть тим, хто ретельно стежить за фігурою;
  • супи та борщі дозволять комфортніше і продуктивніше працювати;
  • ароматна випічка зніме втому і наповнить енергією.

Шикарний асортимент страв не залишить байдужим нікого і задовольнить запити навіть найвибагливіших гурманів. Приготування їжі для наших кухарів — такий же творчий процес, як і зйомка цікавого серіалу. Доставка їжі на знімальний майданчик здійснюється точно в срок.не порушуючи течію творчого процесу. Невеликий перекус або повноцінний обід для працюючих на майданчику людей — це прекрасна можливість невимушено поспілкуватися, відпочити від напруженої роботи і відновити свої сили.

Смачна їжа, приготована по-домашньому, — це справжній кулінарний шедевр. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, великий вибір страв, своєчасний привіз — це основні переваги нашої компанії. Кухарі з великим стажем чудово розбираються в кулінарному мистецтві, а власна служба привезе обіди на знімальний майданчик в найбільш комфортний для замовника час.

Тел.: (+38) 067 470 11 16

НАШИ ОСНОВНЫЕ КЛИЕНТЫ